nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Ücretsiz Expertiz

expertiz

Kızmazlar Evden Eve Nakliyat Evinizi yada iş yerinizi taşımaya karar verdiğinizde ilk yapılan iş internete girip Ankara evden eve nakliyat yada Uygun fiyata nakliyat gibi arama kelimeleri yaparak google aramaya başlarsınız.

 

Karşınıza gelen ilk sayfadan başlayarak sırasıyla bütün nakliyat firmalarını arayarak yada taşımacılık yapan firmaların web sitelerinin kontrol ederek bir ön yoklama yaparsınız.

 

 

Bizce de bu yapılanların hepsinde doğruluk payı vardır. Fakat bunların yanında taşıma sırasında kullanılacak araçların, paketleme sırasında kullanılan ambalaj malzemeleri ve çalışan elemanların deneyimleri en önemli hususlardır.

 

Firmamızla anlaşmanız durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Experlerimiz gelip eşyalarınız büyüklüğünü ve taşınma şeklinin nasıl olacağını tespit edeceklerdir.

 

Sizlere yukarıda saydığımız tüm konularda ve kafanıza takılan bütün konuları açıklayarak taşınma öncesi ve taşınma sonrasında neler olacağı hakkında genel bir bilgiye sahip olacaksınız.

 

Taşınma işi her ne kadar basit görünse de doğabilecek bir aksilik tüm neşenizin kaybolmasına ve hatta eşyalarınızda oluşabilecek maddi hatalarda sıkıntı çıkmasına neden olacaktır.

 

Eşyalarınız zarar görmesi durumunda sigorta şirketlerimiz tarafından zarar tanzim edilecektir. Bu konu hakkında bilgi almak için expertiz görevlilerimiz sizlere anlatacaklardır.

 

Biz Kızmazlar Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimize her zaman önem verir ve işimizi düzgün yapmaya gayret ederiz.