nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Manisa Evden Eve Nakliyat

 

 

paketleme11Manisa ve çevresinde kaliteli Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmakta olan Manisa Evden Eve Nakliyat, Manisa bölgesinde bulunan müşterilerilerine karşı sorumlululuğunun farkındadır.

 

Manisa Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde  öncü firmalar arasında olmasının hizmet kalitesi yanında farklı sebepleride vardır;
Geniş kurumsal altyapısı bulunan  Manisa Evden Eve Nakliyat  semtinde bulunan müşterilerine, Manisa bölgesinde konuşlandırdığı evden eve nakliyat araçlarıyla ve yine Manisa bölgesinde ikamet eden ekipleriyle hizmet sunabilme avantajına sahiptir.

2005 yılında kurulan firmamız; evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için kurulmuş bir firmadır firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinip hizmet vermeye çalışmıştır ve bügün’de hizmet kalitesiyle müşteri menunyetiyle saygınlığını ve daha bir çok alanda itimat kazanmıştır tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız halkımızın sevgi ve memnuniyetine kavuşmuştur.

Resim

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve ilçelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yerleştirilmektedir.

Firmamız müşterilerimizim en sık ihtiyaç duyduğu eşya depolama hizmetini’de en cazip fiyatlar ile sunmaktadır. Eşyalarınızın kullanım dışında zarar görmesini engellemek için ideal koşullara sahip bir depoda bekletmeniz çok daha doğru bir seçenek olacaktır.

İşte bu noktada devreye giren ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenli ve sağlık bir şekilde depolanması mümkün olabilmektedir.

Resim

Sigortalı evden eve nakliyat konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınızı bekliyoruz. Peki sigortalı taşımacılık veya sigortalı nakliyat hizmeti nedir ? Taşınma sırasında eşyaların kırılması, dökülmesi zarar görmesi halinde devreye giren bir hizmettir.

Resim

Firmamıza gelip ev taşınma veya kurumsal taşınmaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz hizmetleri kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle hangi tip taşınma yapacağınıza göre araç filomuzdan araç temin edeceğiz.

Daha sonra taşınma günü çalışacak deneyimli elemanlarımızın sayısını belirleyeceğiz. Genellikle bazı nakliyat firmaları taşeron işçi çalıştırmaktadır. Bizim kadromuzda çalıştırdığımz elemanlar uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır.

Resim

 

Talep yoğunluğu gibi durumlarda hizmet kalitesinden ödün vermeme adına Manisa dışında bulunan ekip ve araçlarımızdan destek alarak çözümler üretiyoruz.

 

Manisa bölgesinde bulunan müşterilerimize kredi kartıyla ödeme imkanımız da bulunmaktadır.Eşyalarınızı nakliyeleri için gönül rahatlılığıyla teslim edecebileceğininiz firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerinin tüm gerekliliklerini karşılayan kurumsal yapıya sahiptir.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizle ilgili Evden Eve Nakliyat sayfamızdan geniş ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.