nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Malatya Evden Eve Nakliyat

kızmazlar-nakliyat

Malatya Evden Eve Nakliyat hizmetleri; ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti, asansörlü evden eve nakliyat, eşya türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketleme, kısa, orta veya uzun vadeli, belirli veya belirsiz süreli depolama işlemlerini bünyesinde barındırmaktadır.

2005 yılında kurulan firmamız; evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için kurulmuş bir firmadır firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinip hizmet vermeye çalışmıştır ve bügün’de hizmet kalitesiyle müşteri menunyetiyle saygınlığını ve daha bir çok alanda itimat kazanmıştır tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız halkımızın sevgi ve memnuniyetine kavuşmuştur.

Resim

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve ilçelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yerleştirilmektedir.

Firmamız müşterilerimizim en sık ihtiyaç duyduğu eşya depolama hizmetini’de en cazip fiyatlar ile sunmaktadır. Eşyalarınızın kullanım dışında zarar görmesini engellemek için ideal koşullara sahip bir depoda bekletmeniz çok daha doğru bir seçenek olacaktır.

İşte bu noktada devreye giren ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenli ve sağlık bir şekilde depolanması mümkün olabilmektedir.

Resim

Sigortalı evden eve nakliyat konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınızı bekliyoruz. Peki sigortalı taşımacılık veya sigortalı nakliyat hizmeti nedir ? Taşınma sırasında eşyaların kırılması, dökülmesi zarar görmesi halinde devreye giren bir hizmettir.

Resim

Firmamıza gelip ev taşınma veya kurumsal taşınmaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz hizmetleri kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle hangi tip taşınma yapacağınıza göre araç filomuzdan araç temin edeceğiz.

Daha sonra taşınma günü çalışacak deneyimli elemanlarımızın sayısını belirleyeceğiz. Genellikle bazı nakliyat firmaları taşeron işçi çalıştırmaktadır. Bizim kadromuzda çalıştırdığımz elemanlar uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır.

Resim

 

Malatya Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında sunduğu tüm bu aşamaları tam ve eksiksiz olarak yerine getirmekle birlikte, İstanbul’un tüm semtlerinde anlaşmalı olduğu yetkili servisler aracılığıyla klima söküm, bakım ve montaj işlemlerini de hizmet kapsamına dahil ederek gerçekleştirebilmektedir.

 

 

Taşınma konusundaki istek ve ihtiyaçlarınıza birebir uygulama anlayışıyla cevap veren firma ekibimiz; küçük veya büyük hiçbir talebi göz ardı etmeden görevini en uygun şekilde yerine getirir.