nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Kütahya Evden Eve Nakliyat

kızmazlar-evden-eve-nakliyat

2005 yılında kurulan firmamız; evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için kurulmuş bir firmadır firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinip hizmet vermeye çalışmıştır ve bügün’de hizmet kalitesiyle müşteri menunyetiyle saygınlığını ve daha bir çok alanda itimat kazanmıştır tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız halkımızın sevgi ve memnuniyetine kavuşmuştur.

Resim

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve ilçelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yerleştirilmektedir.

Firmamız müşterilerimizim en sık ihtiyaç duyduğu eşya depolama hizmetini’de en cazip fiyatlar ile sunmaktadır. Eşyalarınızın kullanım dışında zarar görmesini engellemek için ideal koşullara sahip bir depoda bekletmeniz çok daha doğru bir seçenek olacaktır.

İşte bu noktada devreye giren ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenli ve sağlık bir şekilde depolanması mümkün olabilmektedir.

Resim

Sigortalı evden eve nakliyat konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınızı bekliyoruz. Peki sigortalı taşımacılık veya sigortalı nakliyat hizmeti nedir ? Taşınma sırasında eşyaların kırılması, dökülmesi zarar görmesi halinde devreye giren bir hizmettir.

Resim

Firmamıza gelip ev taşınma veya kurumsal taşınmaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz hizmetleri kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle hangi tip taşınma yapacağınıza göre araç filomuzdan araç temin edeceğiz.

Daha sonra taşınma günü çalışacak deneyimli elemanlarımızın sayısını belirleyeceğiz. Genellikle bazı nakliyat firmaları taşeron işçi çalıştırmaktadır. Bizim kadromuzda çalıştırdığımz elemanlar uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır.

Resim

Kütahya evinizi,değerli eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı taşıma ihtiyacınız doğduğunda, önemli derece meşakkatli olan bu konu belki de günler öncesinden zihninizi meşgul etmeye başlayacak, taşınma zamanınız yaklaştığında ise gerek zorluk ve zahmeti, gerekse doğru bir evden eve nakliyat firması bulabilme endişesi stresinizi ciddi oranda artıracaktır.

 

Evden Eve Nakliyat sektörü, doğru ve güvenilir bir nakliyat firmasıyla çalıştığınız taktirde, taşınmanın getirdiği bu zorluğu neredeyse tamamen ortadan kaldırabilecek ve sizlere bu konuda etkili bir çözüm sunabilecek bir sistem olmak üzere doğmuş, mobilyacısı, paketleme elemanları, tesisatçısı ve montaj ekipleriyle tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırarak ve nakliye esnasında eşyalarınızda hasar oluşma riskini de neredeyse sıfırlayarak ciddi oranda bir kolaylık ve rahatlık temin etmektedir