nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Depolama Hizmetleri

slide1

 

Evden eve depolama firmaları arasında farklı ebatlarda eşya depolama hizmetine sahip ev eşyası depolama firmaları kayseri ev ofis eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

 

Eşya Depolama,  KAYSERİ KIZMAZLAR NAKLİYAT olarak Tüketicinin beklentilerini karşılamak amacıyla Kaliteli Pratik Kolay Evden Eve Depolama Hizmetleri’ni Avrupa standartlarında geliştirmiştir.

 

Firmamız depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 2008 yılında profesyonel akıllı eşya depolama sistemini faliyete geçirmiştir. Eşyalarınızın konteynerlar içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

 

Bu konteynırlar sadece kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur. Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır. Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içersinde evinize kadar gelmekte ve direk olarak ambalajlanarak konteyner içersinde muhafazaya başlanmaktadır.

 

Bu sayede tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır.

 

Çoğu evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz.

 

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. kayseri nakliyat ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

 

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar.

 

Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.