nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Bodrum Evden Eve Nakliyat

 

Bodrum Evden Eve Nakliyat ev veya iş yerinizi taşıtırken en büyük güvenceniz ve sigortanız biziz, Bodrum Evden Eve Nakliyat şirketi ile evinizi güvenle ve garantili bir şekilde taşıtın.Benim başıma gelmez yada benim eşyama bir şey olmaz demeyin.

paketleme11

Eşyanızın başına ne geleceğini bilemezsiniz.Bu nedenle eşyanızın güvenliğini garantilemek için sigorta yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Firmamızın sigortası eşyanızın eski evinden alınıp,yeni evinie taşınana kadar devam etmektedir.

Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

1- Ücretsiz Eksper hizmetimiz ile eşya yoğunluğunuz belirlenir.

2-Eşya yoğunluğunuz belirlendikten sonra vereceğiniz talimatlar doğrultusunda eşyalarınız sigorta ve garanti kapsamına alınarak işlemleriniz başlar.

3- Sigorta ve garanti kapsamına alınan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından güzelce paketleme ve ambalajlama yapılır.

4- Paketleme ve ambalajlama yapılan eşyalarınız titiz ve özenle içi mobilya kaplı aracımıza taşınır.

5- Aracımıza taşınan eşyalarınız yeni adresinize çok dikkatli bir şekilde götürülür.

6- Götürülen eşyalarınız yeni adresinizde yeni yerine yerleştirilerek size teslim edilir.

Sizde bu şekilde evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamızla aramanız durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Nakliye Experimiz gelip eşyalarınızın miktarını, büyüklüğünü ve taşınma şeklinin nasıl olacağını tespit edecektir.

 

Sizlere yukarıda saydığımız tüm konularda ve aklınıza takılan bütün konuları açıklayarak taşınma öncesi ve taşınma sonrasında neler olacağı hakkında genel bir bilgi verir.