nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Adıyaman Evden Eve Nakliyat

          610843eb-be3f-4438-85e6-068872568cc3-225x300                  gal-2

Adıyaman evden eve nakliyat sektöründe, Değerli müşterilerimiz kayseri’nin önde gelen firmalar arasında olan teknolojık yeniliklerle devamlı kendilerini değiştiren müşterilerin beklentilerini karşılayan ve müşterilerinin isteklerine kulak veren sag duyusu ile sürekli kendisini yenileyerek sizlere daha kaliteli hizmet için çalışmaktadır.  Adıyaman Evden Eve Nakliyat konusunda Kızmazlar Nakliyat olarak gerekli tüm izinlere sahip olup, Çalışanlarımıza gerekli iş güvenliği eğitimlerini düzenli olarak vermekteyiz.

 

Yaptığımız işin hata götürmeyeceğinin farkında olup kurumsallık adına gerekli tüm önlemleri almaktayız. Kayseri’de evden eve nakliyat konusunda yenilikler getirmeye devam ediyoruz. Son teknolojik taşıma sistemlerini kullanarak eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyoruz. Sizin eşyalarınızın hem manevi hem de maddi değerinin olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda şirket politikamızı belirleyip taşımacılık işlemini ona göre yapmaktayız.

 

Firmamız, bizlerle anlaşma yaptığınız anda, sizlere ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktadır. Yönlendireceğimiz exper, sizin bu sıkıntılı sürecinizde, eşyalarınızı en iyi şekilde güven altına almayı sağlayacaktır. Nakliye sırasındaki tüm gereksinimleri belirleyip, eşyalarınızın maddi değer raporlarını tutacaktır. Bina cepheleriniz kontrol edip, hızlı ve güvenli transfer için asansör ihtiyacını belirleyecektir.

Gerekli ambalaj, koli, varil gibi materyalleri belirleyip, demonte edilmesi gerekli eşyalarınızı kontrol edecektir. Ortaya çıkan rapor doğrultusunda, tüm ihtiyaçlar belirlenip nakliye gününde eksiksiz olarak taşınacak adrese, gerekli ve yeterli personellerle birlikte gelinip, transfer işlemleriniz başlayacaktır.

 

 

Deneyimli kadromuz, hizmetinizi gerçekleştirirken bu bilinçle çalışıp, görevlerini yerine getirirler. Firmamızdan beklentileriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik talepleriniz için günün her saatinde müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, sizlere sunacağımız avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Firmamız, eşyalarınızı tek tek ambalajlayıp, uygun yöntemlerle paketlemektedir. Eşya yoğunluğunuza göre seçilmiş uygun aracımız kapının önünde hazır vaziyette bulunup, evden eve nakliyat için transferi güvenli bir şekilde gerçekleştirecektir.

 

Deneyimli personellerimiz, güvenli ve sigortalı bir şekilde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirirken, sizlerde içiniz rahat bir şekilde taşınmanın keyfini yaşayacaksınız. Nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir, Adıyaman Evden Eve Nakliyat’ın uygun ve avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.