nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Erzurum Evden Eve Nakliyat

 

Erzurum Evden Eve Nakliyat Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız taşıma organizasyonlarını belli bir plan ve program çerçevesinde yürütmektedir. Eşyalarınızın yerinde tespit edilmesi ile başlayan süreç, taşınma işleminizin bitimine kadar sürmektedir.

 
Her zaman sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcisi çalışanımız, eşyalarınızın taşınma işleminin bitmesine kadar sürekli sizinle irtibat halinde olmaktadır.
Amacımız kurumsal firmaların az olduğu ve maalesef her gün yüzlerce sorunun yaşandığı evden eve nakliyat sektöründe bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun nakliye fiyatlarına sunmaktır.

 

Erzurum Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

1- Ücretsiz Eksper hizmetimiz ile eşya yoğunluğunuz belirlenir.
2-Eşya yoğunluğunuz belirlendikten sonra vereceğiniz talimatlar doğrultusunda eşyalarınız sigorta ve garanti kapsamına alınarak işlemleriniz başlar.
3- Sigorta ve garanti kapsamına alınan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından güzelce paketleme ve ambalajlama yapılır.
4- Paketleme ve ambalajlama yapılan eşyalarınız titiz ve özenle içi mobilya kaplı aracımıza taşınır.
5- Aracımıza taşınan eşyalarınız yeni adresinize çok dikkatli bir şekilde götürülür.
6- Götürülen eşyalarınız yeni adresinizde yeni yerine yerleştirilerek size teslim edilir.
Sizde bu şekilde evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sayfabant Erzurum Evden Eve Nakliyat